Hummer limuzína

HUMMER Centrum, s.r.o. jako jediná společnost v ČR nabízí pronájem exkluzivní limuzíny Hummer H1. Právě u modelu Humvee a následně u Hummer H1 začíná legendární příběh této neohrožené offroadové legendy. Spojením extrémních výkonů vozu s nejvyšším luxusem vznikla Hummer H1 limuzína. Celková délka 10 m, exteriérová doplňková světla a klasický pick-up vzhled vozu je zaručeným magnetem pro oči kolemjdoucích a ostatních řidičů.

Úžasný zážitek nejen z exteriéru, ale i interiéru můžete zažít i Vy. Hummer limuzína je vhodná jak pro VIP party, reklamní akce, roadshow při propagaci výrobků, tak i pro svatby, plesy, maturitní večírky, promoce, oslavy narozenin a konče například výletem s přáteli za nákupy. Vůz je vybaven vším, co od luxusního zážitku očekáváte – LCD obrazovky, kvalitní sound systém, interiérové osvětlení v měnícím se barevném provedení a samozřejmostí je také dostatečně zásobený bar. Ve vozidle je ovšem přísný zákaz kouření.

Jízda Hummer H1 limuzínou je exkluzivním zážitkem a proto počet osob omezujeme na 8 pasažerů. Limuzína pojme až 16 osob, ale jaký by to byl zážitek bez puncu jedinečnosti, který si užíváte sami, ve dvou nebo jen s těmi nejbližšími.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.Zpět na seznam aktivit
Tel.: 272 700 757   |   E-mail: prodej@hummer.cz

Naši partneři

Benzina Burger King Carlson Oil Hamé Don Pealo Coyote

Designed by ARNY