Bagrování v HUMMER Centru

Bagrování v HUMMER Centru Zážitek pro opravdové "chlapy". Sportovní či terénní vozidla, čtyřkolky a motorky. To vše jsi již zkusil a myslíš, že tě nic nepřekvapí? Vyzkoušej "tvrdou" práci s opravdu velkým strojem. Dostaneš úkol a práce za tebou bude skutečně vidět.
Zažij práci "bagristy"

Průběh: Po tvém příchodu Tě instruktor seznámí s kolovým traktor bagrem a jeho pracovními vlastnostmi (cca. 10 minut). Po dobu dalších 35 minut budeš stroj ovládat sám (sama). Tvým úkolem bude vybagrovat třeba i tunu hlíny z přesně daného prostoru. V kabině budeš sám, ale doprovod může fotit a natáčet dle libosti. V místě bagrování jsou k těmto účelům připravena odpočívadla. Z nich je možné tvou práci sledovat. Po absolvování zážitku přijmi pozvání k občerstvení v našem motorestu, či ke strávení dne na tvrzi HUMMER (od dubna do října), kde probíhají sezónní historické oslavy a slavnosti. Vstupenku máš od nás "gratis" pro tebe i celou rodinu.

Trvání zážitku je 45 minut.

Doprovod: Je možný neomezeně.

Sezona: Celoročně.

Počasí: Zážitek není možné čerpat ve velkých mrazech.

Informace: Pro čerpání zážitku zvolte sportovní oblečení a také obuv vhodnou k pohybu v terénu. Nedoporučujeme podpatky ani těžké boty. Bagrování je vhodné pro osoby starší 10 let. Řidičský průkaz není podmínkou.

Poukaz

Zakoupení poukazu

Poukaz (voucher) je možné zakoupit přímo v Hummer Centru nebo u těchto zážitkových agentur:Rezervace

Rezervaci lze provést po zakoupení poukazu (viz výše) přes náš rezervační systém.

Zpět na seznam aktivit
Tel.: 272 700 757   |   E-mail: prodej@hummer.cz

Naši partneři

Benzina Burger King Carlson Oil Hamé Don Pealo Coyote

Designed by ARNY