Jízda vozem H2

Hummer H2 Je Tvým snem řídit legendární terénní auto? Chceš zapomenout na silnice i asfaltové cesty a máš chuť otestovat si fenomén HUMMER ve skutečném terénu? Přijeď a vyzkoušej terénní dráhu plnou nerovností, bláta a strmých kopců. Pociť pod rukama nefalšovanou sílu a výkon ohromného stroje a užij si s kamarády nebo s rodinou den v našem HUMMER Centru.Průběh: Po tvém příchodu Tě instruktor seznámí s civilním vozem HUMMER H2 a jeho jízdními vlastnostmi (cca. 10 minut). Po dobu dalších 35 minut budeš vůz řídit sám (sama). Tvým úkolem bude zdolat ty největší pasti v podobě náklonů, brodů a překážek, kterých je na trati opravdu požehnaně. Toto vše můžeš zažít ještě s dalšími třemi osobami. Pokud bude chtít tvůj doprovod zůstat v klidu a vše zdokumentovat, máme po celé trati připraveny odpočívadla. Z nich je možné celou tvou jízdu sledovat. Po absolvování zážitku přijmi pozvání k občerstvení v našem motorestu, či ke strávení dne na tvrzi HUMMER (v sezóně od dubna do října), kde probíhají sezónní historické oslavy a slavnosti. Vstupenku máš od nás "gratis" pro tebe i celou rodinu.

Doprovod: Je možný neomezeně.

Sezona: Celoročně.

Počasí: Zážitek je možné čerpat nezávisle na počasí.

Informace: Pro čerpání zážitku zvolte sportovní oblečení a také obuv vhodnou k řízení vozu. Nedoporučujeme podpatky ani těžké boty. Řídit vozidlo smí pouze osoby vyšší 150 cm, starší 18-ti let s vlastním řidičským průkazem skupiny B.

Poukaz

Zakoupení poukazu

Poukaz (voucher) je možné zakoupit přímo v Hummer Centru nebo u těchto zážitkových agentur:Rezervace

Rezervaci lze provést po zakoupení poukazu (viz výše) přes náš rezervační systém.

Video

K adrenalinovým zážitkům "Jízda vozem HUMMER H2" a "Jízda armádním speciálem HUMVEE" v HUMMER Centru nově nabízíme možnost dokoupení si video záběrů se svou vlastní jízdou.

Ve vozech jsou umístěny speciální kamery, které střídavě snímají interiér a exteriér vozu při jízdě.

Tyto záběry je možné zakoupit v nezkrácené verzi na SD kartě ihned po skončení zážitku za cenu 399,- Kč.

Pokud budete mít o nahrání videa zájem, postačí před jízdou informovat svého instruktora.

Zpět na seznam aktivit
Tel.: 272 700 757   |   E-mail: prodej@hummer.cz

Naši partneři

Benzina Burger King Carlson Oil Hamé Don Pealo Coyote

Designed by ARNY