HUMVEE simulátor

HUMVEE simulátor Jste zvědaví, co se stane, když se s Vámi převrhne HUMVEE? Pro rok 2015 máme pro Vás nachystanou novinku v podobě simulace převrácení a otočení této legendy americké armády.

Simulátor převrácení vojenského vozidla HUMVEE, který máme k dispozici je unikátem svého druhu, protože je na ruční pohon, což umožňuje ovládat mnohem reálněji simulaci nejen vlastního převrácení, ale také lépe ukázat a přesně vysvětlit postup, jak z toho ven. Nejedná se pouze o atrakci, jde nám o to simulovat řidičům i spolujezdcům prožitek z takovéto situace, protože tohle si každý musí sám prožít, aby si uvědomil, co a jak má dělat, když by se do něčeho podobného v reálném životě skutečně dostal. Po tomto zážitku mu vše zůstane hodně dlouho v paměti.Průběh:

Po příchodu do HUMMER Centra Vás instruktor seznámí se simulátorem, poučí o bezpečnosti, pomůže s ochrannými prvky (helma a bezpečnostní pásy). Poté již může začít simulace.

Rozhodně to bude zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Je možné jej zdokumentovat jako videozáznam, který si můžete odnést ihned po skončení na SD kartě. Po celou dobu je přítomen instruktor, který zodpoví veškeré dotazy.

Po absolvování si každý účastník odnese upomínkové předměty a vstupenku na některou ze slavností na Tvrzi Hummer.

Kvůli těžišti v simulátoru je zážitek určen pro 2 nebo 4 osoby. Proto je doprovod vždy vítán.

Doporučujeme sportovní oblečení a obuv. V zimních měsících je potřeba se obléci teple.Zážitek je možné čerpat celoročně.

Trvání zážitku 15 - 20 minut.

Prodejní cena zážitku na 1 osobu je 250,- Kč včetně DPH.


Zpět na seznam
Tel.: 272 700 757   |   E-mail: prodej@hummer.cz

Naši partneři

Benzina Burger King Carlson Oil Hamé Don Pealo Coyote

Designed by ARNY