O nás

Společnost HUMMER Centrum vznikla v roce 2001, aby se specializovala především na prodej vozů legendární značky vozidel HUMMER. Během let se však rozrostla o offroad centrum pro veřejnost, kde se návštěvníci s těmito vozy seznámili a rovněž si vyzkoušeli jeho jízdní vlastnosti.
Nyní si nejen firemní klientela, ale i široká veřejnost může v HUMMER Centru na vlastní kůži vyzkoušet sílu týmové hry a samozřejmě také řadu adrenalinových zážitků, jako je například jízda terénní buggy, čtyřkolek, bagrů a v neposlední řadě automobilů HUMMER a JEEP.
Nově je také možnost náš offroad polygon zdolat pod vedením zkušeného instruktora a získat tak certifikát školy offroadu.

HUMMER Centrum se rovněž rozrostlo o Tvrz HUMMER zábavní areál pro celou rodinu.
Společnost HUMMER Centrum, s.r.o. v roce 2005 vystavěla na místě bývalé skládky stálý přírodní park ve středověkém stylu pro celou rodinu.
Ačkoliv se na první pohled zdá, že se jedná o dva naprosto nesourodé produkty, offroad park s bohatým adrenalinovým vyžitím se perfektně snoubí s návratem do středověku v podobě Tvrze HUMMER a skýtá tak opravdu nepřeberné množství aktivit pro všechny členy rodiny.
Začátek sezóny plné aktivit na Tvrzi HUMMER je vždy načasován na počátek dubna, její ukončení pak na přelom září a října. V zábavním areálu se zaměřujeme na akce pro veřejnost, tzv. velké historické slavnosti, kam je pozváno mnoho umělců z řad kejklířů, šermířů, fakírů, akrobatů a klaunů.
Vzhledem k rozlehlosti velkého amfiteátru nesmí chybět koňská show ve všech podobách (od drezůr, trikového a dámského ježdění až po velkolepé koňské turnaje).
Tel.: 272 700 757   |   E-mail: prodej@hummer.cz

Naši partneři

Benzina Burger King Carlson Oil Hamé Don Pealo Coyote

Designed by ARNY